Sony Bravia 3 75" 4K UHD HDR LED Android Smart TV (K75XR30M2) - 2026
Best Buy
Loading Inventory...
Sony Bravia 3 75" 4K UHD HDR LED Android Smart TV (K75XR30M2) - 2026 in Brampton, ON
By SONY
Best Buy
By SONY
Loading Inventory...
75" 4K UHD screen delivers bright, crisp, and true-to-life colour that pops off the screen Direct Lit backlight technology enhances brightness and clarity for immersive viewing Motionflow XR delivers smooth 120Hz motion, making fast scenes crisp and fluid HDR support ensures lifelike colour for every moment XR Clear Image optimizes picture quality for cinematic experiences X-Balanced Speakers with deeper bass provide clear sound for theatre-like audio at home Built-in Gemini Google TV lets you stream and customize content, making every choice easy Four HDMI 2.1 ports enable seamless connections for your devices and home theatre setup
- Model Year: 2026