Samsung 65" S85H Series 4K UHD HDR OLED Vision AI Tizen OS Smart TV (QN65S85HAEXZC) - 2026
Best Buy
Loading Inventory...
Samsung 65" S85H Series 4K UHD HDR OLED Vision AI Tizen OS Smart TV (QN65S85HAEXZC) - 2026 in Brampton, ON
By SAMSUNG
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
65-inch screen with 4K Ultra HD native display method for outstanding picture clarity OLED HDR delivers deeper contrast and rich detail NQ4 AI Gen2 Processor enhances image and overall TV performance Vision AI Companion tailors your viewing experience Premium Gaming 120Hz supports smooth, responsive gameplay One UI Tizen ensures easy and intuitive navigation Bluetooth 5.3 connectivity allows seamless wireless device pairing
- Product Condition: Brand New
- Series: S85H
- Model Year: 2026