Samsung 34" Ultrawide WQHD Monitor (LS34A654UBNXGO)Samsung 34" Ultrawide WQHD Monitor (LS34A654UBNXGO)
Samsung 34" Ultrawide WQHD Monitor (LS34A654UBNXGO) in Brampton, ON
By SAMSUNG
Visit retailer's website
Samsung 34" Ultrawide WQHD Monitor (LS34A654UBNXGO)
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
Visit retailer's website
Experience dynamic detail in your gaming, design, and home-theatre experience with the Samsung 34” Ultrawide WQHD monitor. With a 21:9 aspect ratio and a curved display, you will reduce eye strain as you take in high-quality and accurate hues and crisp features as you work or play on the computer. The USB Type-C port has 90W charging, transmitting data and powering your laptop with a single cord.
  • Type: Monitors
  • Colour: Black