Open Box - Samsung 75" Q7F Series 4K UHD HDR QLED Tizen Smart TV (QN75Q7FAAFXZC) - 2025
Best Buy
Loading Inventory...
Open Box - Samsung 75" Q7F Series 4K UHD HDR QLED Tizen Smart TV (QN75Q7FAAFXZC) - 2025 in Brampton, ON
By SAMSUNG
Best Buy
By SAMSUNG
Loading Inventory...
This is a Geek Squad Certified Open Box Product. See below for more information. Elevate your viewing experience with the Samsung QLED smart TV. Featuring 4K Ultra HD resolution and High Dynamic Range, it delivers crisp, lifelike visuals, while Motion Xcelerator ensures smooth motion. The Q4 AI processor enhances both picture and sound quality, and the built-in 20W speakers deliver powerful, clear audio.
- Product Condition: Geek Squad Open Box
- Model Year: 2025