27" Essential Monitor S3 S32GF Full HD 120Hz (2025) LS27F320GANXZA | Samsung Canada
Samsung
Loading Inventory...
27" Essential Monitor S3 S32GF Full HD 120Hz (2025) LS27F320GANXZA | Samsung Canada in Brampton, ON
By Samsung
Samsung
By Samsung
Loading Inventory...
Colour: Black
Size: 27”
Stay in the action when playing games, watching videos, or working on creative projects. The 120Hz refresh rate reduces lag and motion blur so you don't miss a thing in fast-paced moments.